Hakkımızda

EŞİYOKLAR PETROL,kurucularından Mustafa Eşiyok ve İbrahim Eşiyok,1964 yılında,ön saha satış temsilcisi olarak çalıştıkları benzin istasyonunda,akaryakıt sektörü ile tanışmışlardır..İlk gençlik yıllarının baharında ,hayalini kurdukları,’’bizimde bir gün böyle bir istasyonumuz olabilir mi ‘’hayali,her ikisini de o yıllarda kamçılamış ve çalışma azmi,dürüstlükleri ile örnek birer personel olarak,kendilerini kanıtlamışlardır..

1970’lerin başında esnaflığa soyunan her iki kardeş , parakende  yağ satışına başlayarak ilk dükkanlarının da sahibi olmuşlardır..

1980’lerin başında ilk akaryakıt istasyonlarını açan Mustafa  Eşiyok  ve İbrahim Eşiyok ,İlk çalıştıkları benzin istasyonunun ön saha satış temsilcisi iken, nasıl iki ayrı akaryakıt istasyonu kurma becerisine sahip olmaları , ilkeleri doğrultusunda olmuştur…

 

Eşiyoklar petrol, madeni yağ ile başladıkları sektöre, Total bayiliği ile devam etmektedir...

 

EŞİYOKLAR PETROL VE İLKELERİ

·         1.AİDİYET

·         2. AHLAK 

·         3. KALİTE

·         4. SÜREKLİ GELİŞİM

·         5.GÜVENİLİRLİK 

·         6. FARKLILIK

Firmaları prestijli kılan özellikler;

v     Müşteri memnuniyeti,

v     Hizmet/ürün kalitesi,

v     Yönetim kalitesi

v     Toplumsal sorumluluk olarak sıralanabilir.

Belki de bu değerlerin hepsini içeren “itibar” tek başına bir prestij ölçütü olarak ele alınabilir. Bu prestiji bizlere layık gören müşterilerimizin inancı, sevgimizi ve motivasyonumuzu arttırmaktadır.